S Freyou je sporenie jednoduché

Odkladáte si časť svojho príjmu? Sporíte? Takto si môžete vytvárať Vašu budúcnosť. Sporenie je prvým krokom k dosiahnutiu Vašich cieľov, bez ohľadu na to, či si chcete kúpiť bicykel, dom alebo vysnívanú dovolenku na Bali.

Na dosiahnutie svojich snov nemusíte byť bohatí. Začnite šetriť svojimi voľnými peniazmi. Začnite šetriť pomocou aplikácie Freya!

Sporte a investujte si Vašou vlastnou cestou. Okrem zaokrúhľovania môžete tiež nastaviť pravidelný týždenný vklad, zvýšenie vkladu z mesačnej výplaty a jednorazové vklady kedykoľvek chcete.

Vyberte si svoj vlastný spôsob, ako dosiahnuť svoje sny s Freyou

Ušetrite bez námahy a automaticky s našimi inovatívnymi metódami sporenia. Aplikácia Freya ponúka 4 spôsoby, ako ľahko ušetriť peniaze: zaokrúhlenie nahor, sporenie s použitím umelej inteligencie, automatické vklady a zvýšenie vkladu z mesačnej výplaty.

Zaokrúhliť nahor

Vždy, keď platíte kartou, suma sa zaokrúhli nahor, aby ste mohli ušetriť kúsok po kúsku. Zaokrúhlite svoje každodenné nákupy na najbližšie euro. Budete milo prekvapený, keď uvidíte, ako Vám to rastie!

Sporenie s použitím umelej inteligencie

Odložte si každý deň 1 až 10 EUR. Tieto sumy sa spočítajú a na konci každého týždňa vhodne investujú do Vami vybraného portfólia.

Týždenný vklad

Pridajte si na svoj účet Freya rovnakú sumu peňazí týždenne alebo mesačne. Vy robíte pravidlá! Vy sa rozhodujete, kedy a ako často to bude!

V deň výplaty najprv odmeňte seba

Keď Vám príde na účet výplata, odložte si aspoň 5-10% na sporiaci účet Freya. Ako prvého odmeňte seba! Myslite na svoju budúcnosť.

Jednoduché sporenie peňazí

Sporte si z pohodlia Vášho domova. Začnite s Freyou. Stiahnite si aplikáciu a vyberte si portfólio, ktoré Vám najlepšie vyhovuje.

S aplikáciou Freya môžete začať už od 10€ ako základný vklad. Je len na Vás, koľko ušetríte. Automatické sporenie je ľahké, nenáročné a jednoduché.

Vďaka našim investičným stratégiám, ktoré vedie náš tím skúsených finančných odborníkov, budú Vaše peniaze v správnych rukách a s možnosťou zaujímavého zhodnotenia.

Často kladené otázky

Freya je dostupná mobilná aplikácia, ktorá Vám umožňuje automaticky šetriť peniaze a investovať ľahko bez predchádzajúcich vedomostí.

Vieme, že niekedy sporenie vyžaduje veľa práce. Preto to uľahčujeme. Aplikácia Freya je ako pokladnička, kde vďaka našej funkcii automatického ukladania môžete bez námahy ušetriť peniaze. Ďalej, ak chcete, môžete zvýšiť svoje úspory pomocou našich investičných metód: Jednoduché, priateľské a s kontrolovaným rizikom.

Našou misiou je posilniť postavenie bežných ľudí pri vytváraní bohatstva. Veríme, že každé finančné rozhodnutie môže byť investíciou do vašej budúcnosti - preto sú naše nástroje a produkty navrhnuté tak, aby pomáhali ľuďom dosiahnuť väčšiu finančnú slobodu.

Na rozdiel od mnohých iných finančných spoločností sme tu, aby sme pomohli budovať zdravé finančné návyky, dosahovať peňažné ciele a odstraňovať dlhotrvajúce prekážky v budovaní bohatstva.

Aplikácia Freya je k dispozícii na Slovensku, v Nemecku a Rakúsku. Bude k dispozícii v Španielsku a vo Francúzsku v júni 2021.

Mojim cieľom je vybudovať si taký život, od ktorého si nebudem musieť brať dovolenku.